دسته: تور شیراز

تور شیراز

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:
به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

سفری فراموش نشدنی را در قلب فرهنگی ایران با تور شیراز آغاز کنید. خود را در تاریخ غنی، زیبایی شاعرانه و مهمان نوازی گرم این شهر فریبنده غرق کنید. گنجینه‌های باستانی را بررسی کنید، در باغ‌های مسحورکننده قدم بزنید و در طعم‌های پر جنب و جوش غذاهای ایرانی لذت ببرید.

تور خود را از سایت تخت جمشید که در فهرست یونسکو ثبت شده است، یک شگفتی باستان شناسی شگفت انگیز که عظمت امپراتوری ایران باستان را آشکار می کند، آغاز کنید. از نقش برجسته‌های حکاکی شده پیچیده و ستون‌های سر به فلک کشیده که به عنوان گواهی بر نبوغ گذشته ایستاده‌اند شگفت زده شوید.

تجسس خود را در شیراز ادامه دهید تا جایی که با جذابیت شاعرانه شهر روبرو خواهید شد. از بهشت آرام باغ ارم که به خاطر سرسبزی ، گل‌های معطر و معماری خیره‌کننده شهرت دارد، دیدن کنید. وقتی در مسیرهای آراسته و زیبای آن پرسه می زنید، احساس آرامش کنید.

هیچ تور شیرازی بدون بازدید از مسجد نصیرالملک که به مسجد صورتی نیز معروف است کامل نمی شود. وارد این شاهکار معماری شوید و مجذوب کالیدوسکوپ رنگ‌هایی شوید که از میان پنجره‌های شیشه‌ای رنگی آن می‌رقصند و فضایی شگفت انگیز را خلق می‌کنند.

در آرامگاه حافظ، یکی از محبوب ترین شاعران ایران، در تاریخ غنی ادبی شیراز غرق شوید. با گوش دادن به ابیات حافظ، جوهره معنوی را احساس کنید و آرامش باغ های اطراف را جذب کنید.

ریتم پر جنب و جوش زندگی روزمره را در بازار شلوغ وکیل کشف کنید، جایی که می توانید خود را در مناظر، صداها و عطرهای فرهنگ ایرانی غرق کنید و از صنایع دستی سنتی لذت ببرید.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...