دسته: تور قشم

تور قشم

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:
به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

وارد یک ماجراجویی خارق العاده شوید: در تور قشم، جزیره دلربا را بررسی کنید.

برای سفری خارق‌ العاده به جزیره قشم آماده شوید، مقصدی شگفت انگیز در خلیج فارس که شگفتی‌های طبیعی و شکوه فرهنگی خود را به تصویر می‌کشد.

جزیره قشم واقع در خلیج فارس، منتظر کسانی است که به دنبال تجربه ای فراموش نشدنی در مقصدی پر از شگفتی های طبیعی و گنجینه های فرهنگی هستند. با تور قشم، خود را در زیبایی منحصر به فرد، تاریخ جذاب، و فرهنگ پر جنب و جوش جزیره غرق خواهید کرد و خاطراتی را برای شما رقم خواهد زد که تا آخر عمر باقی بماند.

ماجراجویی خود را با قدم گذاشتن به قلمرو ماورایی دره ستاره ها آغاز کنید.

قشم دارای ویژگی زمین شناسی قابل توجهی است، دره باشکوه ستارگان. سفری را در میان این چشم‌انداز افسونگر آغاز کنید، جایی که صخره‌های مرتفع، حکاکی شده توسط قرن‌ها باد و آب، فضایی باورنکردنی خلق می‌کنند. مسیرهای پیچ در پیچ را تجسس کنید، با قوس های طبیعی روبرو شوید و شاهد بازی جادویی نور و سایه باشید که فرصت های عکس فوق العاده ای را ایجاد می کند.

بازدید از جنگل های حرا، ذخیره گاه زیست کره یونسکو، برای علاقه مندان به طبیعت ضروری است. در میان جنگل های انبوه حرا، پناهگاهی برای پرندگان مهاجر بگردید و شاهد تعادل ظریف بین خشکی و دریا باشید.

با قدم گذاشتن در میراث فرهنگی قشم، گشت و گذار در روستای لافت تاریخ غنی این جزیره را آشکار می کند. در معماری سنتی با بادگیرها و درهای چوبی پیچیده و شیوه زندگی محلی را بررسی کنید. با مردم محلی صمیمی که به مهمان نوازی شهرت دارند، تعامل داشته باشید و از سنت ها و آداب و رسوم جزیره اطلاعاتی کسب کنید.

خط ساحلی قشم دارای سواحل بکر است که رقیب هر بهشت گرمسیری است. انگشتان پا را در ماسه های نرم فرو کنید و از آغوش ملایم آب های نیلگون خلیج فارس لذت ببرید. چه به دنبال خلوت در سواحل خلوت باشید و چه محیط پر جنب و جوش مقاصد ساحلی محبوب، قشم یک تجربه ساحلی متناسب با ترجیحات شما را ارائه می دهد.

با بازدید از غار نمک نمکدان، یک شگفتی زیرزمینی که توسط طبیعت حک شده است، در اسرار جزیره عمیق تر شوید. تونل‌های هزارتوی آن را که با تشکل‌های نمکی افسونگر مزین شده است.

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...