دسته: تور کیش

تور کیش

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:
به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

تور فراموش نشدنی در بهشت گرمسیری جزیره کیش

به بهشت گرمسیری جزیره کیش بروید، جایی که آب های نیلگون، سواحل بکر و فرهنگی پر جنب و جوش در انتظار شماست. تور جزیره کیش نوید یک سفر فوق العاده را می دهد و شما را در زیبایی های طبیعی، جاذبه های متنوع و محیطی فریبنده غرق می کند.

با قدم گذاشتن در جزیره کیش با سواحل شنی سفید خیره کننده ای روبرو می شوید که تا چشم کار می کند امتداد دارند. انگشتان پا را در شن های نرم فرو کنید، در آفتاب گرم غوطه ور شوید و در آب های شفاف خلیج فارس فرو بروید. چه به دنبال آرامش باشید و چه به دنبال ماجراجویی در ورزش های آبی باشید، سواحل جزیره کیش چیزی را برای همه ارائه می دهد.

تور جزیره کیش به شما امکان می دهد تا جاذبه های متعدد آن از جمله شهر زیرزمینی حیرت انگیز کاریز دیدن کنید. دنیایی پنهان از معماری باستانی و تونل های پیچ در پیچ را کشف کنید که داستان هایی از دوران گذشته را روایت می کند. از نبوغ این شگفتی زیرزمینی که زمانی برای ساکنان جزیره راه نجاتی فراهم می کرد شگفت زده شوید.

جزیره کیش همچنین به خاطر زندگی دریایی پر رونق خود شناخته شده است و یک تور فرصتی برای کشف شگفتی های زیر آب آن فراهم می کند. در اعماق خلیج فارس شیرجه بزنید و شاهد صخره های مرجانی پر جنب و جوش باشید که مملو از مجموعه ای از ماهی های عجیب و غریب، لاک پشت ها و دیگر موجودات دریایی هستند. اسنورکلینگ یا غواصی در این آب های بکر تجربه ای فراموش نشدنی است که شما را از زیبایی های طبیعت شگفت زده می کند.

برای چشیدن طعم میراث فرهنگی جزیره کیش، خود را در فضای دلربای کشتی یونانی غوطه ور کنید، یک کشتی غرق شده که به یک نقطه عطف نمادین تبدیل شده است. با غروب خورشید، کشتی درخشش باورنکردنی به خود می گیرد و پس زمینه ای زیبا برای عکس های به یاد ماندنی و لحظات انعکاس فراهم می کند.

حواس خود را در صحنه خرید پر جنب و جوش جزیره کیش در مرکز خرید وسیع بین المللی کیش و بازار شلوغ پانیذ غرق کنید. از بوتیک‌های گران‌قیمت گرفته تا غرفه‌های بازار سنتی، طیف متنوعی از کالاهای محلی و بین‌المللی، از جمله فرش‌های ایرانی، صنایع دستی، و مد طراحان را خواهید دید.

پارک دلفین ها مقصدی است که باید در تور کیش به خصوص با خانواده ها از آن دیدن کنید. از نمایش های آکروباتیک دلفین ها و شیرهای دریایی شگفت زده شوید و در تجربیات تعاملی شرکت کنید که درک عمیق تری از این موجودات هوشمند ارائه می دهد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...