دسته: تور آلانیا

تور آلانیا

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:
به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

آلانیا شهری در سواحل مدیترانه ترکیه است. این شهر به خاطر سواحل زیبا، مکان های تاریخی و زندگی شبانه پر جنب و جوش معروف است.

آلانیا که در امتداد ساحل خیره کننده فیروزه ای ترکیه قرار دارد، با ترکیبی از تاریخ، زیبایی طبیعی و فرهنگ پر جنب و جوش در انتظار مسافران است. تور بهینه آلانیا به شما این امکان را می دهد که در جذابیت های جذاب شهر غوطه ور شوید و از مکان های دیدنی باستانی آن دیدن کنید.

تور آلانیا با بازدید از قلعه نمادین آلانیا شروع کنید. این قلعه قرون وسطایی که بر روی تپه‌ای صخره‌ای مشرف به دریای مدیترانه قرار دارد، مناظر پانورامایی خیره‌کننده از شهر و خط ساحلی را ارائه می‌دهد.

همانطور که در گذشته آلانیا عمیق تر می شوید، از غار دیم نیز دیدن کنید. این شگفتی طبیعی دارای استالاکتیت ها و استالاگمیت های چشمگیر است که فضایی افسونگر را در اتاق های زیرزمینی خود ایجاد می کند.

جذابیت ساحلی آلانیا غیرقابل انکار است. در سواحل شنی که در امتداد آب های فیروزه ای درخشان دریای مدیترانه کشیده شده‌اند، استراحت کنید. زیر آغوش گرم خورشید استراحت کنید یا در ورزش‌های آبی هیجان‌انگیز مانند غواصی و غواصی شرکت کنید و از حیات دریایی پر جنب و جوش زیر سطح لذت ببرید.

با بازدید از بندر شلوغ آلانیا، وارد قلب صحنه فرهنگی آلانیا شوید. در امتداد تفرجگاهی با کافه‌ها، رستوران‌ها، و بوتیک‌فروشی‌های جذاب قدم بزنید.

زیبایی طبیعی آلانیا به غار خیره کننده Damlataş که به خاطر ریزاقلیم درمانی و خواص درمانی آن شهرت دارد گسترش یافته است. در این غار مسحور کننده که با استالاکتیت های چشمگیر تزئین شده است، که تصور می شود اثرات شفابخشی بر شرایط تنفسی دارد، دیدن کنید.

در طول تور آلانیا، راهنمایان مجربی شما را همراهی می‌کنند و اطلاعات ارزشمندی از تاریخ، فرهنگ و سنت‌های محلی این شهر ارائه می‌دهند.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...